Nové stránky společnosti TRYsyst byly spuštěny. Věříme, že zájemci zde najdou všechny potřebné informace v oblasti elektrického podlahového vytápění a proti mrazové ochrany a nově též v oblasti poradenství a administrativní podpory v dotačních programech Kotlíková dotace a Nová zelená úsporám.

Struktura webových stránek se odvíjí od činnosti společnosti TRYsyst. Pro snadnou orientaci slouží jednoduché ikony na hlavní straně. Ikony pro Aplikace, které jak obrázky napovídají, vymezují naši činnost – Podlahové vytápění rodinných domů, bytových domů, administrativních budov, dále proti mrazová ochrana venkovních ploch a okapů, následují průmyslové aplikace na potrubí a technologie. Poslední ikona v řadě Aplikace znázorňuje elektroinstalaci – silnoproud, slaboproud, revize. Ikony pro orientaci v Produktech zastupují topné kabely, topné rohože, samoregulační kabely, regulace a příslušenství.

Nezbytnou součástí stránek je také fotogalerie z realizací podlahového vytápění či proti mrazové ochrany. Seznam konkrétních realizací najdete v záložce Reference.

Stránky průběžně doplňujeme, aktuální informace jsou v záložce Novinky. Pokud jste na stránkách nenašli, co jste hledali, ozvěte se nám nebo nám napište. Budeme rádi za zpětnou vazbu a nové podněty.