Potřebují vaše webové stránky nový vzhled, rádi byste spustili e-shop nebo hledáte moderní cesty jak přilákat nové zákazníky? Zkuste se přihlásit do programu Kreativní voucher a získejte dotaci až 300 000 Kč (proplacení 75% uznatelných nákladů). Mezi velké výhody Kreativního voucheru patří zjednodušená administrace a rychlé proplacení podpory.

Kreativní voucher, který zastřešuje Středočeské inovační centrum (SIC) cílí na malé a střední firmy s místem působení ve Středočeském kraji. V konkrétních číslech se jedná o firmy do 250 zaměstnanců s max. obratem do 50 mil. Euro. Mezi podporované oblasti patří tvorba webových stránek, grafické návrhy k produktům a službám, mobilní aplikace, online marketing, multimediální prezentace a řada dalších aktivit. Na realizaci podporovaných aktivit můžete spolupracovat se svým vybraným „kreativcem“, splní-li podmínky programu nebo můžete využít pestrou galerii kreativců SIC.

Nejbližší výzva pro podávání žádostí je 01.04.2019. Více informací http://kreativnivouchery.s-ic.cz/ nebo nás kontaktujte, rádi se s Vámi podělíme o pozitivní zkušenosti s Kreativním voucherem.