Budete vytápět váš rodinný dům nebo byt elektřinou? Rádi byste podlahové vytápění, ale nevíte, pro jaký elektrický systém se rozhodnout? Pomůžeme Vám s rozhodováním.

Elektrickému vytápění, konkrétně elektrickým topným kabelům a rohožím, se věnujeme již několik let. A proč tedy zvolit topné kabely místo elektrokotle? Topné kabely či rohože mají jednoznačně nižší vstupní náklady na instalaci. Na rozdíl od vytápění s elektrokotlem odpadá instalace systémové desky, oběhového čerpadla, apod. Dalším plusem je vyšší účinnost vytápění, není třeba ohřívat vodu do topného systému, což přináší samozřejmě i úsporu ve spotřebě elektřiny. A jako bonus je určitě komfortní regulace. Nejen s moderním designem s možností ovládání na dálku přes aplikaci v mobilním telefonu, ale především možnost rychlé regulace vytápění v každé místnosti, což u systémů s teplovodním vytápění takto jednoduše opravdu nelze. https://www.trysyst.cz/produkt/termostat-deviregtm-touch/

A provozní náklady? Nulové. Kvalitní topné kabely a rohože, které instalujeme, nepotřebuji servis, revize ani opravy. V kombinaci s fotovoltaikou nebo rekuperací dosáhnete s elektřinou i na pasivní dům. Ještě jsme vás nepřesvědčili? Kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

Pokládka elektrických topných kabelů v novostavbě